איתור נזילה בצנרת

 איתור נזילה בצנרת מאת חברת איתורים

יש לכם נזילה? אינכם מוצאים את מקורה? איתור נזילה בצנרת זו מומחיות שדורשת הכרת התחום, ניסיון ועבודה עם כלים מיוחדים שיכולים למצוא מהר מאד את הנקודה ממנה יש נזילה ולמנוע מקרים כאלה בעתיד.

 

איתור נזילה בצנרת – השלכות

חשבונות מים חריגים, מים עכורים, ירידה בלחץ המים, ריח טחב או רטיבות בקיר. אלו רק חלק מהסימנים אשר עלולים להופיע בעקבות נזילה סמויה בצנרת. בניגוד למים העומדים באוויר הפתוח ונוטים להתאייד, נזילה בתוך קירות של מבנה ממשיה לגדול ולהתרחב וכך גם הנזק גדל. גם המבנה ניזוק וגם מערכת התשתית.

homepage pic

רגע לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור , אם גיליתם אחד מהסימנים הללו אנחנו ממליצים לפנות לחברה המתמחה באיתור נזילה בצנרת באופן המיידי. אם בכל זאת בחרתם לבדוק קודם כל עם אינסטלטור, בדקו איתו שיש לו את הציוד הנדרש לאיתור הנזילה, לפני שיחל במלאכת שבירת הקירות והרצפה שלכם. במקרה והתמזל מזלכם – והאינסטלטור שלכם אמין – ולצערכם הוא אינו יכול לאתר את הנזילה מראש – חברת ‘איתורים’ היא הפתרון עבורכם.

 

פתרון סתימה בצנרת עם חברת איתורים

חברת ‘איתורים’ היא החברה המובילה בתחום איתור נזילות המים. הניסיון שצברו אנשי הצוות והמקצוע שלנו במשך השנים, בנוסף לשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, מאפשרים לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר באיתור נזילה בצנרת והטיפול בה.

 

הסיבות לנזילת מים סמויה בצנרת

לנזילת מים סמויה אשר מתקיימת בצנרת יכולות להיות סיבות רבות. בבניינים ישנים אלו יכולים להיות הצנרת הישנה, שורשים שמתרחבים ופוגעים בצנרת או חדירה של מי גשמים. בבניינים חדשים אלו יכולים להיות התקנה והלחמה לא נכונים של קו הביוב, פגיעה בעת התקנת מזגנים או תזוזות בעת עבודות בניית הבית או הבניין.

 

מדוע חשוב לטפל בנזילת מים סמויה בצנרת ?

אם זיהיתם מקרה של נזילה בצנרת חשוב לטפל בה באופן מיידי ולא להתמהמה. במקרים של צנרת ישנה מומלץ גם להחליף אותה ולא רק לתקן את מקום הנזילה הספציפי. נזילות יכולות ליצור נזק חמור למבנים גם בעתיד. הרטיבות שמצטברת יכולה לגרום נזק לקירות ולרצפות, טיפול לא נכון- יכול לגרום בעתיד להחלפת הצנרת ואיתה גם את הרצפה כולה או קירות המבנה. איתור הנזילה בצנרת יכול למנוע בהווה ובעתיד רטיבות בקירות (שמהווה גם סכנה בריאותית), קילוף הטיח, הצטברות עובש על הקירות וריח של טחב.

 

איך מאתרים נזילה בצנרת?

אנחנו בחברת ‘איתורים’ משתמשים ברובוטים, מצלמות וסיבים אופטיים המוחדרים לצנרת המים ומאתרים על נזילה ופגם. לאחר איתור הנזילה בצנרת אנחנו מתקנים את מקור הבעיה תוך שמירה מוקפדת על המבנה עצמו. הטיפול נעשה במקור עצמו ככל הניתן, על מנת לא לגרום לנזק נוסף במבנה. הרובוט בו אנחנו משתמשים זעיר בגודלו – מה שמאפשר לו לנוע ולצלם באיכות גבוהה את פנים הצינור עצמו.

 

ואחר כך? לאחר שביצענו את תהליך איתור הנזילה בצנרת, המקור טופל, ובמידה שאין צורך להחליף את הצנרת כולה. אנחנו גם דואגים לכם לטיפול ברטיבות וייבוש הקירות- מבלי לשבור ולהרוס, ומבלי לגרום להרס ובלגאן נוסף בבית.

לפרטים נוספים התקשרו למספר – 050-800-4307 חברת איתורים