בדיקת נזילות מים בחברת איתורים

יש לך נזילה באחד מקירות הבית? מחפש אחר בעל מקצוע מומלץ ואיכותי? בדיקת נזילות מים מתבצעת בדרך כלל שמזהים רטיבות או נזילה ממשית באחד מחדרי הבית. בעלי המקצוע מגיעים עד אליך הביתה ומאתרים עבורך את מקור הנזילה וחוסכים לך זמן יקר וכסף. אם גם אתה זקוק לשירות זה פנה אלינו עוד היום ונגיע בהקדם.

בדיקת נזילות מים  – איך זה עובד?

כאשר אתה מגיע להחלטה כי אתה צריך בדיקת נזילות מים בביתך או בבית העסק שלך סימן כי זיהית רטיבות כלשהי או אף נזילה שאינה תקינה. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להזמין אינסטלטור מומחה ומקצועי שיודע לאתר ולזהות את מקור הנזילה. לאחר שהאינסטלטור יגיע אליך הביתה הוא כבר ידע מה לעשות, ויעדכן אותך בכל הכרוך בזה.

אינסטלטור מומחה

חשוב חשוב חשוב במקרה של נזילה או רטיבות להזמין אינסטלטור מומחה ומקצועי (רצוי עם המלצות), על מנת שיבצע בדיקת נזילות מים בביתך ויאתר את המקור בהקדם. וכל זה כדי לא לבזבז מים עקב אותה נזילה, וכמו כן על מנת למנוע סכנה של דליפת מים באזורים בהם יש חשמל בבית. לכן אל תחפש פתרון זול של מישהו שאינו בקיא בעבודה מהסוג הזה כי הוא עלול להסב לך נזק ואז תצטרך לשלם פעמיים. תזמין רק בעל מקצוע מומחה שיפתור לך את התקלה בזריזות וביעילות.

אין פתרונות קסם

כמו לכל דבר בחיים, גם לנזילות אין פיתרון קסם ויש לאתר את מקור הבעיה על מנת למנוע נזקים של רטיבות ועובש בקירות. ישנם כיום מספר דרכים לבצע בדיקת נזילות מים:

  • מצלמה טרמית שיכולה לצלם ולאתר נזילות מבלי לשבור את הקיר או הריצוף
  • שבירה נקודתית של הקיר בו אותרה הנזילה ומעקב אחרי הצנרת לאיתור נזילות נוספות
  • בדיקה נקודתית של המקום ממנו יש נזילה ותיקונו הבלעדי אינסטלטורים מומחים יידעו להתאים לכל מקרה את הטיפול הראוי ובכך לחסוך לכם זמן וכסף. כמו כן הם יוכלו להנחות אתכם איך למנוע ממקרים כאלו לחזור בעתיד.

כמה זה עולה לך?

תמחור מלא ומדויק של בדיקת נזילות מים ניתן לבצע רק בזמן אמת. המחיר תלוי בחומרת הנזילה ובזמן שיידרש כדי לתקנה. כמו כן במידה ונדרשת הפעלת מצלמה טרמית שתצלם את הקיר  – תדעו כי עבודה זו מתומחרת בנפרד. בכל מקרה כדאי לכם להזמין אינסטלטור מקצועי בעל ניסיון וותק בתחום מכיוון שכך תשלמו פחות – הוא ידע לאתר לכם במהירות את מקור הנזילה, ימליץ לכם על דרכי הטיפול ויבצע עבורכם את העבודה ביסודיות ובמקצועיות רבה. ובכך תחסכו סחבת מיותרת והתקלה תיפתר בזריזות. שימו לב כי ישנם הרבה אינסטלטורים מתחזים שצריך להזהר מהם. לכן כשאתם מזמינים אליכם אינסטלטור בדקו מבעוד מועד כי הוא אינסטלטור מומחה ומקצועי עם המלצות ועם ותק ארוך שנים. בהצלחה!