איתור נזילות במצלמה טרמית בחברת איתורים פלוס

נזילת מים סמויה בצנרת היא תקלה במבנים ובתים שקשה לתפוס בזמן. הצנרת שנמצאת בקירות או מתחת הרצפה אינה גלויה עבורנו ולכן הגילוי יכול להיות רק מתוך סימנים אחרים. זיהיתם שחשבון המים עלה מסיבה לא ברורה ויחד איתו הופיעו רטיבות בקירות, טיח מתקלף או ריח של טחב במבנה? אלו מעידים ככל הנראה על נזילה שאינכם יכולים לראות.

במקרה שזיהיתם אחד מהסימנים הללו ואתם חושדים בנזילה, עליכם לפנות בהקדם לאינסטלטור שמתמחה בשירות המתאים לאיתורה. איתור מוקדם ותיקון הנזילה חשובים שכן היא יכולה לגרום לנזק חמור לבניין או לבית, וגם להשפעות בריאותיות עקב הסכנות שברטיבות ושאיפת הטחב.

איתור הנזילה בעזרת מצלמה טרמית – מה זה אומר

חברת “איתורים” מעמידה לרשות לקוחותיה את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לאיתור נזילות סמויות וגם לתיקונן. אם שאלתם את עצמכם מה הכוונה באיתור נזילות במצלמה טרמית, אז במצלמה הטרמית סיב אופטי, שהוא רובוט זעיר המוחדר לצנרת ומבצע צילומים לאיתור פגמים, שברים או סדקים, או גורמים זרים וחפצים שנכנסו אל תוך הצנרת ופוגעים בה. כך גם בחצרות או גינות בהם לעתים שורשי עצים או שיחים חודרים לצנרת המים וגורמים בה לסתימה ולעתים אף שברים ונזקים.

יתרונות איתור נזילות במצלמה טרמית

בעבר אינסטלטורים נאלצו להשתמש בדרך של ניסוי וטעייה. הם קדחו בקירות וברצפות על מנת לאתר את מקום הנזילה, וזאת רק על סמך השערות וניחושים. התוצר של זה היה הוצאות מיותרות, לכלוך, תיקוני קירות. בנוסף התיקונים האלו היו יכולים לקחת ימים ארוכים. כיום, השימוש באמצעים הטכנולוגיים המתפתחים והמתקדמים ביותר מאפשרים אפילו לאינסטלטורים לתת שירות יעיל ומיומן מבלי לגרום נזק ומבלי לפגוע במבנים ובבתים.

השימוש במצלמה ובסיב האופטי אשר מצלם ברמת צילום גבוהה וברורה, מאפשרים מיפוי וצפייה במערכת הצנרת לכל אורכה. סריקה תרמוגרפית מאפשרת מיפוי מדויק של הכשלים במערכת הצנרת או הביוב. האיתור המדויק מסייע לקבוע גם את הגורם לנזילה ולטפל בה במדויק מבלי לגרום להרס ופגיעה בחלקים אחרים של הצנרת או לקירות ורצפת המבנה.

מי מוסמך לאיתור נזיולות במצלמה טרמית ?

לא כל אחד מחזיק בציוד הזה או מוסמך להשתמש בו. במקרה של גילוי נזילה סמויה, אם בחרתם לקרוא לאינסטלטור, בדקו איתו האם יש בידו את הציוד הנדרש על מנת לגלותה. יש לבחור באיש מקצוע שיוכל לאתר את הנזילה מבלי לשבור קירות ורצפות מיותרים. בטח עם הטכנולוגיה העדכנית הקיימת.

חברת איתורים פועלת כבר מספר שנים בתחום האינסטלציה והאיטום, איתור כשלים במערכות, מיפוי תשתיות וייבושים. החברה עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, עם צוות מומחים בעלי ניסיון רב אשר קיבלו הכשרות מקצועיות בארץ ובחו”ל.

חברת איתורים איתור נזילות מים מציעה עבורכם ליווי מלא, הודות לשירות האמין והמקצועי, מאיתור הנזילה ועד לתיקונה וייבוש הקירות, תוך שמירה על המבנה ופגיעה מינימלית בקירות וברצפה.