יש לכם נזילה? דליפת מים חריגה? אינכם מבינים מדוע חשבון המים שלכם עולה מחודש לחודש? כנראה שיש לכם נזילת מים בצנרת. מחפשים המלצות לאיתור נזילות המים שלכם? חברת איתורים היא החברה מספר אחת בשוק היום לזיהוי ותיקון של נזילות מים סמויות וגלויות.

לא לפספס את רגע גילוי הנזילה

באיתור נזילות מים המלצות הן קודם כל לא לדחות את גילוי הנזילה. יש לשים לב שברגע שמזהים רטיבות קטנה, טחב, קיר מתקלף ורטוב, חשבון מים עם שינוי חריג ביחס לרגיל, מיד לפעול. לא לחכות אפילו רגע אחד. הסיבה היא שבמידה ואינכם יוצאים לדרך לכדי פתרון הבעיה, אתם עתידים להחריף את המצב ולמצוא את עצמכם תחת הוצאות כבדות של טיפול בעובש שהתפשט לכם בחצי מהבית, קירות שנהרסו לחלוטין ותופעות רבות ואחרות. אז אם גיליתם נזילה, מיד להתקשר למומחים באיתור נזילות מים המלצות שיבואו לסדר לכם את זה.

מתקן נזליות
מתקן נזליות

איתור נזילות מים המלצות – אינסטלטור או חברה?

אחרי שגיליתם את אירוע הנזילה והחלטתם שלא להתמהמה יש לכם עכשיו הזדמנות לקרוא לאיש מקצוע שיתקן את זה. אבל האם נכון לקרוא לאינסטלטור “של פעם”, או שעדיף לקרוא לחברה שיש לה יכולות גבוהות יותר? התשובה מתחלקת.

אינסטלטור?

בעבר הייתם בוחרים באינסטלטור שיגיע מיד, יאבחן את הבעיה ויעריך כמה זמן יקח לתקן אתה. ככל הנראה שהוא יגיד לכם שעכשיו הוא צריך לחפש את מקור הבעיה. שיטת הזיהוי הישנה היא שבירת קירות. אחרי שמעריכים מאיפה יתכן שמגיעה הנזילה, מתחילים לחצוב בקיר ולחשוף את הצינורות בכדי למצוא את הנזילה. ומה קורה אם לא מוצאים? או אם יש יותר ממוקד אחד לנזילה הזו? במקרים כאלו התהליך ימשך עוד זמן רב, תמשיכו לחיות בסביבה מלוכלכת ולא נוחה ושגרת חייכם תידחה להודעה חדשה.

חברה לאיתור נזילות?

חברה לאיתור נזילות מים המלצות יכולה בקלות רבה להגיע למקור הנזילה. בשונה מאיש מקצוע מהדור הישן, אנחנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות מאד. השיטה החדשנית שלנו לאיתור נזילות מים המלצות חוסכת לכם את כל עוגמת הנפש ובביקור הראשון שלנו בביתכם נוכל מיד לגלות את הנזילה.

איך מגלים נזילות בעידן החדש?

אז מה עושים היום במקום לשבור קירות? פשוט מאד. הטכנולוגיה החדשנית בה אנו משתמשים היא מצלמה תרמית לגילוי נזילות על ידי חישה מיוחדת. המצלמה מורכבת מסיב אופטי ומערכת חישה שמוחדר לתוך הצנרת וסורק אותה מבפנים. בעת הסריקה החיישנים יכולים להבחין היכן ישנו שינוי בטמפרטורה. הנקודות בהן יש שינויים בטמפרטורה הם נקודות הפריצה ובהן יש ככל הנראה נזילות. האיתור מתבצע בתהליך פשוט ומהיר. לאחר האיתור, מבצעים תיקון נקודתי ואסתטי. שגרת החיים חוזרת אליכם במהרה ואנו מוודאים שאין נזילות נוספות. אל תתמהמהו. גיליתם נזילה? הזמינו אותנו מיד. אנו נחסוך לכם המון כסף ועוגמת נפש בזכות הביקור שלנו. צרו קשר לפרטים נוספים.