רטיבות בקיר פנימי המומחים שלנו איתכם

תמונת קיר

גילית נקודת של עובש בבית על הקיר? סובל מרטיבות בקיר פנימי באחד מחדרי ביתך? זה הזמן לטפל ולקרוא לבעל מקצוע מומחה שמכיר ויודע את העבודה. רק הוא ידע לאתר ולתקן את המקור של אותה רטיבות שיוצרת עובש והורסת את הקיר שלך. אל תחכה עם זה מכיוון ככל שעובר הזמן כך הנזק שנגרם לקיר שלך גדל וגדל.

איך מטפלים ברטיבות בקיר פנימי?

לחיות בבית עם רטיבות בקיר פנימי ונזילות אינה דבר נעים כלל. אם גם אתה סובל מבעיה כזו בביתך תדע כי בעל מקצוע מומחה בתחום, כגון אינסטלטור, יכול לפתור לך את הבעיה בקלות. יש כיום מכשירים טרמיים שמאתרים את מקום הצטברות המיים על ידי טכנולוגיה מתקדמת וכך האינסטלטור יודע היכן צריך להתחיל לטפל. הרבה פעמים רטיבות בקיר פנימי שאתה רואה זהו רק סממן לנזילה שמקורה במקום אחר לגמרי. לכן תשאיר את העבודה לבעלי המקצוע שמצוידים בעזרים חדישים ומתקדמים, וכך תחסוך לעצמך זמן רב וכסף.

הגורמים האפשריים לרטיבות בקיר פנימי

חדירת מי גשמים היא גורם נפוץ וידוע כאשר מדובר על רטיבות בקיר פנימי. המים חודרים דרך התקרה ואם אין גג שאטום לגמרי למים זה יכול לקרות בכל בית ובית. המים מחלחלים לאט לאט אל קירות הבית ויוצרים רטיבות במקומות שונים. רטיבות בקיר פנימי יכולה להיגרם גם מפיצוץ בצנרת וכאן חשוב מאוד לדייק באיתור מקום הפיצוץ ולבצע בדיקת נזילות מים ולתקן את הנזילה במהרה כדי שלא יווצר נזק נוסף.

נזקים עקב רטיבות

נזקים רבים יכולים להיגרם לבית שלך במידה וישנה נזילה שגורמת לרטיבות להלן מספר דוגמאות:
נזק אסתטי שדורש סיוד מחודש של קירות הבית
סדקים בקירות
התקלפות טיח
קיר נפוח
עובש ופטריות על הקירות
רצפה מעופשת
כמובן כי ישנם עוד נזקים שרטיבות שאינה מטופלת יכולה לגרום. הבאנו כאן רק דוגמאות נפוצות. חשוב כי תטפל בבעיה במהירות ותמנע נזק גדול יותר.

מומחה לנזילות ורטיבות בקירות

אינסטלטור מומחה בעל רזומה וניסיון רב שנים בתחום יכול להגיע אליך הביתה ולפתור לך את התקלה בזריזות וביעילות. רק מומחה בתחום ידע לאתר את מקור הנזילה. חשוב שתדע שהרבה פעמים המקום שממנו ניתן לראות באופן פיזי את הנזילה או הרטיבות שנגרמה עקב אותה נזילה זה ככל לא המקום בו צריך לטפל אלא רק מקום בו היה נוח למים לצאת החוצה. לכן רק איש מקצוע עם ניסיון וידע רב בתחום יוכל לאתר את המקור הראשוני של הנזילה ובכך לפתור את הבעיה. תזכור כי לא מספיק לטפל רק ברטיבות שנוצרה בקיר הפנימי כי בטווח הארוך הרטיבות תחזור שוב ושוב.
אזורי שירות שלנו
אנו זמינים אליך בכל אזור בו תצטרך אותנו. אנו ניידים וברשותנו כל המכשור שצריך על מנת לאתר נזילה. צור איתנו קשר איתורים בשבילך ונוכל להגיע אליך ביום ובשעה הנוחים לך. רק חשוב כי תזכור כי עם נזילות ורטיבות בקירות כדאי לטפל בהקדם ולא לדחות את הטיפול.