רטיבות בתקרה איך מטפלים?

התקרה נוזלת? גילית נקודות של עובש בתקרה ואינך יודע מה מהקור הבעיה? רצוי כי תפנה באופן מיידי למומחה בתחום. רטיבות בתקרה יכולה בטווח הארוך לסכן אותך בכך שהיא עלולה לקרוס. תטפל בבעיה בהקדם וכך תוכל לישון בשקט ולא לדאוג לעצמך ולבני ביתך.

רטיבות בתקרה – עניין מסכן חיים

חושב להכיר כי איתור נזילה בתקרה זה עניין דחוף. לעולם אין לדעת מתי התחילה הנזילה שגרמה לרטיבות בתקרה ואין לדעת את הזנק שכבר נגרם עד שגילית כי התקרה רטובה ונוטפת. תקרה שכהר זמן רב מוצפת ורטובה עלולה לקרוס וזה דבר מסוכן מאוד שעלול לקרות בכל זמן. בעל מקצוע מומחה יגיע עד אליך הביתה ויוכל לעזור לך לפתור את בעיית הרטיבות בתקרה באופן מיידי ולהעריך לך את הנזק שכבר נגרם.

איך מטפלים ברטיבות בתקרה?

קודם כל צריך להיות ערניים ולשים לב לצבע בתקרה, לנפיחות בקיר, לסדקים שמבצבצים מהתקרה. כל אלו הם סממנים חיצוניים שיכולים להחשב בעיניך כנורת אזהרה. במידה ושמת לב לאחד מהסממנים האלו או אפילו לנזילה שלא מפסיקה לטפטף חשוב כי תפנה לגורם מקצועי בדחיפות. תקרה שאינה מתוחזקת כראוי ויש בה אזורים רטובים – יכולה בטווח הארך פשוט לקרוס ולהאכל מבפנים. מכיוון שהתקרה ממוקמת גבוה מעלינו, אין אנו יכולים לראות מה קורה מבפנים. אינסטלטור מקצועי מגיע עם כל הציוד הנדרש ויכול לגלות בזריזות אם ישנה בעיה של נזילה בתקרה.

בדיקה מקצועית

בדיקה מקצועית של רטיבות בתקרה נערכת רק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים. חשוב כי תשים לב מי הוא בעל המקצוע אותו אתה מזמין אליך על מנת להימנע מנזקים עתידיים. ישנם הרבה מתחזים בתחום זה וחשוב כי תקבל המלצות אמתיות מאנשים שקיבלו שירות מאינסטלטור ממומחה ומקצועי בעבר. הבדיקה המקצועית אותה מבצע אותו בעל מקצוע כוללת בדיקה מקיפה של התקרה בביתך, הקירות וגם הרצפות. המומחה נעזר בעזרים טכנולוגיים מתקדמים כגון מצלמות טרמיות שעוזרות לו לאתר את מקורות המים מבלי לשבור אפילו קיר אחד בדרך.

תהליך ביצוע תיקון רטיבות בתקרה

כאשר מגלים כי אכן ישנה בעיה בתקרה ויש נזילה שצריך לתקן אותה יש תהליך מובנה וחשוב שצריך לעשות אותו על פי שלבים. דבר ראשון כמובן זה איתור מקור הנזילה. אחרי איתור מקור הנזילה צריך לאתר את מסלול המים שגרמו לרטיבות בתקרה ובקירות הבית. אחרי שאותרו כל המקומות שניזקו יש לשקם את הבטון ואת ולתקן את כל הנזקים הקטנים שנוצרו עקב אותה רטיבות. בסוף כל התהליך הזה יש לבצע עבודות גמר מקיפות על מנת לסיים את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

צור אתנו קשר עוד היום ותחסוך כסף

ככל שתקדים ליצור אתנו קשר כך תמצא את הנזילה מהר יותר ותמנע נזק נוסף שעלול להיגרם עקב נזילת מים. בכך תחסוך לך כסף רב ולא תצטרך להתמודד עם תקלה נרחבת ומסובכת יותר. מחכים לשיחתך עוד היום.