תמונה של מים

גילית רטיבות באחד מקירות הבית שלך? בית העסק שלך סובל מקירות רטובים המעלים עובש? אם עדיין לא טיפלת בבעיה רצוי כי תתחיל לטפל בה עוד היום ויפה שעה אחת קודם. אחד הסיכונים ברטיבות בקיר שלא מטפלים בה היא גרימת מחלות לאנשים ששוהים בקרבת אותה רטיבות ועובש שמצטבר.

אינסטלטור מומחה

ברגע שגיליתים רטיבות או נזילה עליכם ליצור קשר עם אינסטלטור מומחה שיכול לאתר לכם את מקור הנזילה ולטפל בה באופן מיידי על מנת לעצור אותה. כיום ישנם עזרים טכנולוגיים שעוזרים למצוא את התקלה בזריזות ויעילות. הטכנולוגיה הזו גורמת לכך שלא צריך לשבור קירות באופן מיידי, או לנפץ אריחים, וכך נחסך לכם הרבה בלאגן בבית וכמובן כי גם חסכתם ככה כסף רב.

רטיבות בקיר מחלות אפשריות

רטיבות בקיר מחלות אפשריות נובעת מנשימה קבועה של אויר עם עובש ופטריות. ישנם סוגים שונים של מחלות ובעיות שהעובש גורם לגוף האדם, לדוגמא שיבוש ההורמונים בגוף, כאבי ראש עזים ועוד. אם גם לך יש בעיית רטיבות שיצרה עובש בקיר תדע כי עליך לטפל בה בעיקר בגלל הבריאות שלך ושל בני משפחתך. מעבר לכך רטיבות בקיר היא גם עניין אסתטי וגם יכול לסכן חיים – כאשר ישנה נזילה סמויה שאין יודעים את מקורה היא יכולה לחלחל זמן רב וגם להגיע למקורות חשמל, דבר מסכן חיים. אל תהסס ותזמין מומחה לגילוי נזילות עוד היום.

נזילה

חשיבות גילוי מוקדם

כמו שלא תדחה טיפול רפואי לעצמך או לאחד ממקורבייך – כך גם אין לדחות טיפול בנזילות הגורמות לרטיבות בקיר מחלות ועוד. חשיבות הגילוי המוקדם אם כן יכולה להיות קריטית כשמדובר בבריאות. כמו כן איתור מוקדם של נזילה יחסוך לך הרבה מאוד כסף בטווח הארוך מכיוון שנזילה אשר לא מטופלת בזמן יכולה לגרום להרס רב בצנרת כולה ואז לא תיוותר לך ברירה אלא להחליף את כל הצנרת, וזה דבר יקר שדורש הרבה שעות עבודה וכאמור הרבה מאוד כסף.

סוגי טיפול בבעיית רטיבות

ישנם סוגים שונים של טיפול בבעיות רטיבות כמו שישנם סוגים של נזילות שונות ומשונות שאין לדעת מתי הן התחילו מלכתחילה. רק אינסטלטור מומחה יוכל לעזור לך באיתור וגילוי הנזילה שגורמת לרטיבות בקיר מחלות וכדומה. כיום ישנן טכנולוגיות מקדמות כגון מצלמה טרמית ארש יכולה לראות מעבר לקיר ולגלות את מקור הבעיה. כך חסכת שבירת קיר מיותרת שיכול להיות שכלל לא הייתה מגלה את מקור הנזילה. חשוב מאוד לקחת בעל מקצוע מומחה לטפל בעניין הזה וכך גם לפתור את הבעיה במהירות וגם לחסוך בכסף.

צור קשר בהקדם

מחכים לשיחתך עוד היום על מנת להתחיל ולטפל בבעיה הקיימת. אל תדחה למחר מה שאפשר לעשות כבר היום. דחייה במקרה של נזילות רק תגרום נזק נוסף לנזק שכבר קיים וחבל. המומחים שלנו בעלי ניסיון רב וותק בתחום הנזילות ויוכלו לעזור לך באופן מיידי.חברת איתורים נזילות מים איתכם בכל בעיה