מצלמה תרמית לגילוי נזילות המקצועיות שלנו

אחת החוויות הפחות נעימות שאנחנו חווים בבית שלנו היא נזילת מים. נזילות מים בצנרת עושות נזק רב לקירות בהם הן מוטמנות. הנזילה יוצרת רטיבות שבעקבותיה מגיעים עובש וטחב. הריח שנוצר בבית והפגיעה בבריאות ובבטיחות הופכות את המצב לבלתי נסבל. לא חייבים לשבור את כל קירות הבית כדי לגלות את מקור הנזילה. מצלמה תרמית לגילוי נזילות, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום איתור הנזילות היא הפתרון. אתם הולכים לחסוך לעצמכם המון זמן וכסף בזכות זה. ובמחירים מעולים.

פחית

לא שוברים קירות יותר

בעבר, ברגע שאותרה נזילה או רטיבות בקיר, האינסטינקט הראשון היה להזמין אינסטלטור. הכלי היחיד שיהיה לאותם בעלי מקצוע בעבר הוא פטישון וניסיון. אם האינסטלטור היה מספיק מנוסה, הוא לא היה שובר לכם את כל הקירות בבית, אלא רק חלק מהם ומאתר את הנזילה מהר. אחרת, הייתם צריכים להתמודד עם קירות שבורים לאורך כמה ימים עד שמקור הנזילה היה מתגלה.
לא עוד! כיום ישנה טכנולוגיה חדשנית. מצלמה תרמית לגילות נזילות בבית. מדובר במצלמה שמחוברת לסיב אופטי זעיר דמוי נחש. איש המקצוע שמגיע לטפל בבעיה ולאתר את הנזילה, מחדיר את הסיב האופטי לנקודות שונות בצנרת ויוצר מיפוי של תשתית הצינורות בבית. הסיב האופטי יכול לנוע בחופשיות בתוך הצנרת ולגלות בקלות את מקור הנזילה. לאחר גילוי מקור הנזילה, מתקנים את הבעיה הנקודתית ומוודאים שכל שאר הצנרת תקינה כדי להימנע מבעיות בעתיד.

איך זה עובד?

לא כולם מכירים את המונח “תרמי”. נסביר בקצרה. מצלמה תרמית לגילוי נזילות עובדת על בסיס חישת טמפרטורה. כשהזרימה בצנרת הביתית שלכם תקינה לא נוצרות תופעות מיוחדות, אך בעת פיצוץ בצינור נוצר הפרש טמפרטורות בנקודת הפיצוץ. אותו הפרש טמפרטורות יכול להימדד על ידי חיישני טמפרטורה מיוחדים שמולבשים על המצלמה. החיישנים האלו יודעים לתת למערכת אינדיקציה איפה יש שינוי משמעותי במצב הרגיל והרגוע. כשהסיב האופטי מטייל לו בצנרת הבית שלכם הוא מחפש את אותה נקודה בה יש תופעה כזו ובכך חושף בקלות את האזור הבעייתי.

מצלמה תרמית לגילוי נזילות – שימושים נוספים

אמנם יעודה העיקרי של מצלמה תרמית לגילוי נזילות הוא לאתר נזילות לאחר שהתרחשו, אך ניתן להשתמש בה גם לצרכים נוספים. לדוגמא, אם אתם לקראת מעבר דירה לנכס חדש שנבנה זה עתה, אתם יכולים לסרוק את הצנרת שלכם בעזרת המצלמה ולגלות מבעוד מועד תקלות אפשריות בעתיד, ואפילו למפות את הצנרת של ביתכם. תוכלו לוודא לפני הכניסה לבית החדש שאין נזילות ושכל הצנרת אטומה לחלוטין.

המקצוענים של “איתורים”

חברת איתורים איתור נזילות מים משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לפתרונות בעיות בצנרת. אם נתקלתם בבעייה כל שהי ואתם מעוניינים להתקדם, פנו אלינו בהקדם ונשלח אליכם צוות מקצועי שיפתור עבורכם את הבעיה בקלות ובמהירות רבה עם תכשור טכנולוגי כגון מכשיר לאיתור נזילות מים ועוד .תופתעו מרמת השירות ומהמחירים המעולים שלנו. אנו מתגאים בניסיון רב של שנות עבודה רבות בתחום וממשיכים להתגאות בשילוב טכנולוגיות חדשות עבור לקחותינו.