נזילות מים בבית

הבחנתם לאחרונה ברטיבות בקיר? כנראה שיש לכם נזילה מצינור. לפני שאתם רצים להזמין אינסטלטור או איש מקצוע לא מנוסה שישבור לכם את כל הקירות בבית כדאי שתדעו שישנו פתרון יצירתי יותר לאיתור נזילות מים בבית. חברת איתורים משתמשת בטכנולוגיה החדשנית ביותר לצורך גילוי נזילות בביתכם במהירות וביעילות.

למה חשוב לאתר את הנזילה?

נזילות מים הם אחד המקורות העיקריים לנזקים בריאותיים וסביבתיים. כשיש נזילה בצינור נוצרת מיד רטיבות, ובמידה ואין מספיק חום כדי לייבש את המים האלו, נוצר עובש. עובש, כידוע, הוא מפגע בריאותי חמור. שאיפת האדים שלו אינה בריאה ויש לו תכונה התפשטות מהירה. אם לא מטפלים בו בזמן כל הבית מתמלא בעובש, כולל רהיטים בגדים וכו’. ניתן לצאת בנזק עצום. נזק בריאותי ונזק כספי. כדי להימנע מכך יש להיות עירניים לחשבון המים ולוודא שלא התנפח בפתאומיות, או להסתכל על הקירות ולבדוק אם מבחינים ברטיבות. ברגע שמבחינים ברטיבות, יש מיד להזמין שירותי איתור נזילות מים בבית בכדי לא להחמיר את המצב.

איך מאתרים היום נזילות מים

איתור נזילות מים בבית היום פשוט בהרבה מאשר היה בעבר. בעבר הייתם חשים לקרוא לאינסטלטור בכדי לאתר את הנזילה, בתקווה שהוא מספיק מנוסה ולא ישבור לכם את כל קירות הבית וירים לכם חצי מהרצפה. כיום פשוט יוצרים קשר עם חברת איתורים. אנחנו מחזיקים בטכנולוגיה חדשנית לאיתור נזילות ממים בבית בצנרת שלכם.

הטכנולוגיה בה אנו משתמשים היא מצלמה תרמית. למצלמה תרמית יש תכונה מיוחדת מאד. בעזרת חיישנים מיוחדים מערכת המצלמה התרמית יודעת להבחין בין שינויים קטנים מאד בטמפרטורה. כשיש פיצוץ בצינור נוצר הפרש טמפרטורות בנקודת הפיצוץ. אותה מערכת חישה מיוחדת יודעת לזהות את הפרש הטמפרטורות הזה, להתריע על כך ולאתר במדויק את מקור הנזילה.

לאחר איתור מקום הנזילה, אנו מתחילים בתיקון הנקודתי. אין צורך יותר לשבור קירות בחצי מהבית שלכם ולקוות שמזהים את הנזילה מהר. פשוט עולים על האזור הבעייתי, מתקנים וחוזרים לשגרת חייכם.

איך זה עובד?

המצלמה התרמית החדשנית עובדת בצורה מאד פשוטה לצורך איתור נזילות מים בבית. כאמור, המערכת משתמשת בחיישנים מיוחדים שיודעים לתת אינדיקציה לשינויים קטנים מאד בטמפרטורה בצינור. בכדי להצליח להגיע עם החיישנים לאזור הפיצוץ, מחדירים סיב אופטי מיוחד. הסיב האופטי הוא צינור קטן וגמיש שיכול “לזחול” בתוך סווך הצינורות שלכם. על ידי השחלת הסיב האופטי, ניתן לטייל בצנרת וחופשיות ולחפש את הנקודה בה יש נזילה.

המקצוענים של איתורים

חברת איתורים הינה חברה מקצועית לגילוי נזילות על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. אחרי שנים של ניסיון עבודה בתחום והכשרת עובדים בארץ ובחו”ל, אנו גאים להיות מערך של מקצוענים שיודעים לפתור כל בעיית צנרת בכל מקום ובכל שעה. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ותהנו מחזרה מהירה לשגרת חייכם ללא עובש ורטיבות בבית.