מכשיר לאיתור נזילות מים עם המומחים שלנו

סובלים מנזילה בבית? יש רטיבות ועובש בלתי נסבלים? אין סיבה לסבול ככה. יש פתרונות פשוטים כיום שיכולים לאתר את הנזילה בקלות ובמהירות. מכשיר לאיתור נזילות מים המבוסס על טכנולוגיה חדשנית של צילום תרמי יכול לסיים לכם את הסבל בשניה. חברת איתורים מתמחה במתן שירותי איתור נזילות מים במחירים ללא תחרות.

צנרת

סיבות לנזילות מים

בתים רבים בישראל סובלים מנזילות מים מסיבות רבות ומשונות. כתוצאה מהתקנות צנרת לקויות ולא מקצועיות, איטום גג וקירות לקוי, פיצוצי צנרת אצל שכנים בבנייני דירות או קדיחות שגויות בקירות ורצפות. נזילה בצנרת אינה מעידה דווקא על בניין או צנרת ישנים ויכולה להתרחש גם במבנים חדשים. יכול לקרות משום שאדם שאינו מקצועי לא יוכל לתת את הדעת על עבודת הבנייה והתקנת הצנרת כנדרש. בבניינים ישנים יכולים להיגרם בלאי טבעי לצנרת, חדירת שורשים, סתימות, חדירת מי גשמים בשל איטום לקוי, צנרת ישנה וחלודה.

האם להזמין אינסטלטור?

במידה וגיליתם נזילת מים סמויה בצנרת, יש להזמין מיד אינסטלטור שיש לו ההתמחות באיתור נזילות מים סמויות ללא הרס המבנה, ושיש בידיו את האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר עבור כך. יש מגוון שיטות מתקדמות לאיתור נזילות מים, לכן עליכם לבדוק עם האינסטלטור אותו תבחרו להזמין באיזה מכשיר לאיתור נזילות מים הוא משתמש. בעזרת אינסטלטור מקצועי אפשר לחסוך הרבה מאד כסף, שיפוצים ותיקונים כואבים. בעזרת אינסטלטור מוסמך שיש בידיו מכשיר לאיתור נזילות מים מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר אפשר למצוא את מיקום הנזילה באופן מדויק ומהיר ביותר, מבלי לפרק אריחים ולחפור בקירות וברצפות.

מכשיר מומלץ לאיתור נזילת מים – מצלמה תרמית

המכשיר המומלץ ביותר לאיתור נזילות מים היא המצלמה התרמית. בעזרתה ניתן למצוא את מקור נזילת המים והרטיבות בצורה המהירה והמדויקת ביותר, מבלי לפגוע כלל במבנה. מקום הרטיבות או קילופי הטיח מהקיר אינם מייצגים דווקא את מקום הנזילה. המים מוצאים את המקום הנוח ביותר עבורם לפרוץ החוצה ולכן אין לנסות ולקדוח במקום הרטוב דרך הקיר ולנסות להגיע לצנרת.
באם אתם עומדים לקראת רכישת נכס חדש, או בניתם מבנה חדש, הזמינו במסגרת בדק הבית גם בדיקת הצנרת במכשיר לאיתור נזילות מים על מנת לצלם ולתעד את הצנרת הסמויה מעיניכם. בדיקה כזו יכולה לוודא כי אין נזק לצנרת, היא לא נפגעה במהלך החיבורים והקדיחות. נוסף על כך בדיקה כזאת תאשר כי החיבורים נעשו כראוי, ואין דליפות ונזילות, והצנרת כולה אטומה.

איך אנחנו יכולים לעזור?

חברת איתורים משתמשת במכשירים המתקדמים ביותר לאיתור נזילות בצנרת. בעת פניית לקוח אשר חושש לנזילת מים במבנה, החברה שולחת איש צוות שעבר הסמכה בארץ ובחו”ל, והוא יאתר ויטפל בבעיה בצורה המקצועית, המהירה והאמינה ביותר. אנשי הצוות של חברת איתורים מיומנים בשל נסיונם הארוך בתחום איתור נזילה סמויה בצנרת. בעזרת שימור במכשיר לאיתור נזילת המים החברה מלווה את הלקוח מרגע האיתור ועד לטיפול ותיקון, וייבוש הקירות במידת הצורך.